Kullanım şartları

WPEnvolay

WPEnvolay.com, WordPress kullanıcılarının ileri düzeyde yararlanmasına ve deneyimlemesine olanak sağlamak için oluşturulmuş ücretsiz bir WordPress rehberidir… Site üzerindeki bütün bilgiler ve sağlanan materyaller ticari veya kişisel olarak kullanılabilir. Sitede yer alan anlatım / içeriklerin başka herhangi bir web sitesinde; blog ve diğer platformlarda kaynak gösterilmeden kopyalanması ya da bir bölümünden referans verilmeden (Tam URL) yararlanılmasına izin verilmez.

WPEnvolay.com, WordPress’in resmi “Twenty Seventeen" teması ile geliştirilmiş olan özel bir tema kullanır. Temanın özelleştirme çalışmalarını wpcmstest.xyz adresinden izleyebilirsiniz. WPEnvolay.com başta güvenlik prensipleri için SEO ve LiteSpeed Sunucunun resmi eklentileri dışında 3’üncü parti eklenti kullanmaz. Eklentiler, WPEnvolay sitesinin yazarı ya da Envolay.com’un genişletilmiş lisansı altında özel geliştirilmiştir. WPEnvolay.com sitesinde yer alan görüntüler, genellikle özel olarak hazırlanmıştır ve bu nedenle izin alınmalıdır. İçeriklerde kullanılan görseller yine özel hazırlanılmış olmakla birlikte, WPEnvolay.com’un satış ortaklığını yaptığı Fozzy.com tarafından sadece WPEnvolay.com sitesi için izin verilmiş görseller de olabilir. Site üzerindeki görseller Pixabay – Unsplash benzeri ücretsiz stok üreticileri tarafından desteklendiği gibi, satın alınan ve GNU (Kamu Malı) lisansı kazanmış görsellerle de desteklenebilir.

İçerik

WPEnvolay.com’da yer alan bütün anlatımlar sadece WPEnvolay.com sitesinin yazarı tarafından hazırlanır. Bir prensip olarak da WPEnvolay.com anlatımlar için örneklere ihtiyaç duymaz ve kullanmaz. Sitede yerli – yabancı platformlar dahil ilk defa işlenen teknik metotlarla birlikte anlatım kaliteleri de bunu göstermektedir. Konular arasında sosyal medya sitelerinde ve email ile ziyaretçiler tarafından sorulan sorulara karşılık ilk defa kod ile geliştirilmiş özel çözümler de yer alır. WPEnvolay.com sitesi tarafından üretilen bütün içerikler DMCA tarafından düzenli taranarak tarihleri ile birlikte kaydedilir. WPEnvolay.com’daki anlatımları kullanmak için kaynak (Tam URL) belirtilmelidir.

İletişim

WPEnvolay.com prensip olarak kendi eserleri dışına çıkmasa da gözden kaçan ayrıntılar olabilir ya da sitenin eski sayfalarından birisinde bir güvenlik zaafı sonucu 3’üncü şahıslar tarafından içerikler yetkisiz olarak değiştirilmiş olabilir. Böyle bir durumda hak ya da sakıncasını iddia ettiğiniz içerikleri [email protected] adresine yollayın.