FOZZY IS FASTER – En Hızlı Hosting Firması

 

 

Yanlış anlamanın sonuçları vardır

Genellikle Hosting Firmaları siparişini tamamladıktan sonra performans için seni sorumlu tutmaya hazırdır. Verilen vaatler; web sitenin içerikleri, trafik ve yazılımı devreye girince sonradan farkına varacağın ayrıntılar arasında kaybolur gider. Birçok Hosting Firması senin bir acemi olduğunun farkına varır ve teknik terimlerle karşılaştığında kolay ikna edilebilirliğinden yararlanır. Sana –Sınırsız Web Hosting– vaadi ile bir plan satarlar; ama uygulamada bu mümkün değildir ve onlar ayrıntılara girdiğinizde bunu kabul etmek zorunda kalırlar…


 

 

VPS Kadar Güçlü

FOZZY IS FASTER Sunucuları; Dell R530 / 2 x E5-2630V3 / 2.4 GHZ  (8 CORES) ve 96GB RAM için ortalama 300 kullanıcı ile sınırlandırılmıştır. Bir Paylaşılan Hosting’de barınırken; Ayda 1TB Veri Aktarımına kadar, (Video Akış / Video Site Dahil) Dedicated Sunucu performansına yaklaşan şaşırtıcı bir deneyimle karşılaşacaksın…

Birçok Hosting Sağlayıcısının performanstan ödün vermek adına ve satışları artırmak uğruna yapmış olduğu gibi FOZZY IS FASTER‘da; binlerce kullanıcı arasından payına bir performans düşmesi için beklemeyeceksin.

 

Bant Genişliği 1TB’dan 10TB’a kadar ücretsiz olarak yükseltilebilir. Bu istisnayı uygulamaları için Fozzy ekibine bir bilet göndermeniz yeterlidir.

 

 

 

Gizli Şartlara TOS’lama

FOZZY IS FASTER Sunucularında kaynakları nasıl kullandığının hiçbir önemi yok. SSD Depolamanı opsiyonel olarak artırdığında video akışı yapabilirsin. Şimdiye kadar, Paylaşılan Hosting için kimse Video Depolamaya; Kaynak / Adil Kullanım Limitini aşıyorsun diye izin vermedi. Zaten Blog performansından da emin değillerdi. FOZZY IS FASTER‘da Paylaşılan Sunucular, Video Akış performansından da emin.


 

 

 

İstediğin Zaman Paranı Geri Al

FOZZY IS FASTER Sunucularında her zaman garantide olacaksın. Başka Hosting Firmalarına taşınmaman için web sitenin performansında; -İlk gününden, bitiş tarihine kadar- ezber bozan bir toleransla karşılaşacaksın. Değişiklik yapmaya karar verirsen kullandığın süre dışında kalan paranı 3 gün içinde hesabında bulacaksın.

1 Yıl içinde Teknik Destek Ekibine bir bilet yollamazsan ikinci yıl 1 Ay Hosting Hediye ile ödüllendirileceksin. Çünkü FOZZY IS FASTER‘da; (deneyimli isen) Teknik Destek Ekibine büyük ihtimal ihtiyacın asla olmayacak.


 

 

 

 

İstersen 7 Gün Ücretsiz Dene

Ödeme bilgisi olmadan / ücretsiz olarak 7 günlük denemeyi etkinleştir: https://fozzy.com/shared-hosting

 

WPENVOLAY10 Kodu ile %10 indirim almayı unutma. Bu indirim, Fozzy için standart bir uygulama değil. Sana sunulan özelliklerle birlikte fiyatları karşılaştır; indirim almadığında bile kendini şanslı sayacaksın.

 

Ödemen Güvenli ve Çok Kolay

Microsoft, Amazon ve Spotify mağazalarının da  kullandığı dünyanın en güvenli çevrimiçi ödeme metodu olan stripe alt yapısı ile de ödeyebilirsin. Eğer çalışan bir PayPal hesabın varsa; ödemeyi kartını kullanarak PayPal’dan da yapabilirsin. Kredi veya Banka Kartı kullanmadığın durumlarda Bank Transfer Yolu ile havale yapabilirsin; havale işlemini de cüzi bir oranla https://wise.com üzerinden gerçekleştirebilirsin. 

 

 

 


Görünüm

2 yorum

 • Yakup

  Kaç tane site çalıştırabilirim? Ve maksimum günlük ziyaretçi kapasitesi kaç?

  • WPEnvolay

   Merhaba… “Fast Web Site” planları için barındırabileceğiniz web site sayısı, veritabanı sayısı ile orantılıdır. 1 – 5 – 10 ve 15 web sitesini destekleyebileceğiniz planlar: 1 GB Ram ve CPU saat hızı 1200 olarak 1 Core işlemci ile desteklenir. 50 – 100 ve daha fazla web sitesini destekleyebileceğiniz planlar ise 2 GB Ram kullanır iken CPU Saat hızı, 240’dan – 2100’e kadar yükselir. (Kaynaklar garanti edilmiştir).

   “Fast Web Site” planları, geleneksel paylaşımlı hosting anlayışında değildir; buna göre Fozzy’deki bütün paylaşımlı hosting planları benzerlerinin aksine mümkün mertebe yüksek trafikler için tasarlanmıştır. Sunucuda Root / Kök erişimine ihtiyacınız yoksa, Fozzy’de bir VPS ile paylaşımlı hosting arasında neredeyse performans farkı da yoktur.

   Bir web sitesinin günde kaç ziyaretçiye dayanabileceği; kullandığı Ram ve CPU miktarına da bağlı olacak. Varsayılan olarak ayarlanmış 1 TB bant genişliği ile ziyaretçilerinize 1 TB veri aktarabilirsiniz. Ancak, web sitenizin arka ucundaki işlemler eğer Ram ve CPU miktarını aşarsa, web siteniz ziyaretçilerinize cevap vermeyecektir. Bir web sitesinin ihtiyacı olan Ram ve CPU miktarını tahmin etmek oldukça güç olduğundan, günde kaç ziyaretçiye cevap verebileceği sorusuna isabet edecek bir cevap yoktur. Blog ya da benzer bir proje için; standart ve yaygın eklentiler kullanıldığı varsayıldığında, Ram ve CPU oranlarını da büyük ihtimalle zorlamayacak ve buna göre web siteniz de günde 100.000 ve üzeri ziyaretçiye de dayanabilir.

Sadece şu etiketi çalıştırabilirsin <code>