FOZZY IS FASTER – En Hızlı Hosting Firması

 

 

 

Yanlış anlamanın sonuçları vardır

Genellikle Hosting Firmaları siparişini tamamladıktan sonra performans için seni sorumlu tutmaya hazırdır. Verilen vaatler; web sitenin içerikleri, trafik ve yazılımı devreye girince sonradan farkına varacağın ayrıntılar arasında kaybolur gider. Birçok Hosting Firması senin bir acemi olduğunun farkına varır ve teknik terimlerle karşılaştığında kolay ikna edilebilirliğinden yararlanır. Sana –Sınırsız Web Hosting– vaadi ile bir plan satarlar; ama uygulamada bu mümkün değildir ve onlar ayrıntılara girdiğinizde bunu kabul etmek zorunda kalırlar…


 

 

VPS Kadar Güçlü

FOZZY IS FASTER Sunucuları; Dell R530 / 2 x E5-2630V3 / 2.4 GHZ  (8 CORES) ve 96GB RAM için ortalama 300 kullanıcı ile sınırlandırılmıştır. Bir Paylaşılan Hosting’de barınırken; Ayda 1TB Veri Aktarımına kadar, (Video Akış / Video Site Dahil) Dedicated Sunucu performansına yaklaşan şaşırtıcı bir deneyimle karşılaşacaksın…

Birçok Hosting Sağlayıcısının performanstan ödün vermek adına ve satışları artırmak uğruna yapmış olduğu gibi FOZZY IS FASTER‘da; binlerce kullanıcı arasından payına bir performans düşmesi için beklemeyeceksin.

 

Bant Genişliği 1TB’dan 10TB’a kadar ücretsiz olarak yükseltilebilir. Bu istisnayı uygulamaları için Fozzy ekibine bir bilet göndermeniz yeterlidir.

 

 

 

Gizli Şartlara TOS’lama

FOZZY IS FASTER Sunucularında kaynakları nasıl kullandığının hiçbir önemi yok. SSD Depolamanı opsiyonel olarak artırdığında video akışı yapabilirsin. Şimdiye kadar, Paylaşılan Hosting için kimse Video Depolamaya; Kaynak / Adil Kullanım Limitini aşıyorsun diye izin vermedi. Zaten Blog performansından da emin değillerdi. FOZZY IS FASTER‘da Paylaşılan Sunucular, Video Akış performansından da emin.


 

 

 

İstediğin Zaman Paranı Geri Al

FOZZY IS FASTER Sunucularında her zaman garantide olacaksın. Başka Hosting Firmalarına taşınmaman için web sitenin performansında; -İlk gününden, bitiş tarihine kadar- ezber bozan bir toleransla karşılaşacaksın. Değişiklik yapmaya karar verirsen kullandığın süre dışında kalan paranı 3 gün içinde hesabında bulacaksın.

1 Yıl içinde Teknik Destek Ekibine bir bilet yollamazsan ikinci yıl 1 Ay Hosting Hediye ile ödüllendirileceksin. Çünkü FOZZY IS FASTER‘da; (deneyimli isen) Teknik Destek Ekibine büyük ihtimal ihtiyacın asla olmayacak.


 

 

 

 

İstersen 7 Gün Ücretsiz Dene

İstersen ücret ödemeden 7 gün boyunca denemeyi etkinleştir: https://fozzy.com/eu/shared-hosting.shtml

WPENVOLAY10 Kodu ile %10 indirim almayı unutma. Bu indirim, Fozzy için standart bir uygulama değil. Sana sunulan özelliklerle birlikte fiyatları karşılaştır; indirim almadığında bile kendini şanslı sayacaksın.

 

Ödemen Güvenli ve Çok Kolay

Microsoft, Uber ve Spotify gibi şirketlerin de kullandığı dünyanın en güvenli çevrimiçi ödeme metotu stripe alt yapısı ile de ödeyebilirsin. Eğer çalışan bir PayPal hesabın varsa; ödemeyi kartını kullanarak PayPal’dan da yapabilirsin. Kredi ya da Banka Kartı kullanamadığın durumlarda Bank Transfer Yolu ile havale yapabilirsin; havale işlemini en hesaplı şekilde https://transferwise.com üzerinden gerçekleştir…

 

 

 

(649)

Kategori: Hosting

649
Görünüm

Sadece şu etiketi çalıştırabilirsin <code>