Hangi Hosting Firması Daha İyi?

 

 

 

Yalanlar ve sorumluluklar…

 

Bu soruyu sorduğun zaman önününe  bir dolu liste koyulur, bu liste sana seçim şansı veriyormuş gibi durur. Hosting önerisi için hazırlanan bu listelerin arkasındaki motive genelde sadece reklam geri içindir. “Hangisi tutarsa” stratejisinin kullanıldığı bu listeler teknik kriterlerden geçiyor gibi yansıtılır ve çevrimiçi araçlardan alınan yük testi puanlarına göre şişirilir, ancak bu araçların bir test değeri yoktur. Mikro ölçekli bir geliştirme çalışması olan bu test, Linux için sadece Apache – JMeter aracı ile yapılır. “En İyi Hosting firmaları” denilerek atılan bu başlıklar; genellikle sadece reklam geliri elde edilebilecek hosting firmalarının listesinden ibarettir.


 

 

 

Neden Fozzy?

Diğerleri önüne onlarca liste koyarken, WPEnvolay.com ise yalnızca FOZZY HOSTING için bir tavsiye veriyor; bu tavsiyenin arkasındaki motive bir reklam anlaşmasının ötesindedir:

 

FOZZY; Yerli Hosting firmaları & Yabancı hosting firmaları arasında deneyimlenen stresli karşılaştırmaların sonucudur. Özellikle de Paylaşılan hosting’de Video Akış performansından, günlük trafiğin yüksek olduğu işlerde VPS kadar güçlü ve kesintisiz sonuç vermiş IS FASTER planı günde 200.000 ziyaretçiye dayanmıştır.

 

 

 

Optimize Edilen Sunucu

Apache modüllerine dayanan -LiteSpeed üzerinde- CMS için özel optimize edilen sunucuları; LSAPI modu ile Nginx sunuculardan %20 ve Apache sunuculardan da %50’ye kadar daha hızlı çalışıyor. PHP performansı ve güvenlik için tasarlanan LSAPI, paylaşılan hosting’de ayrıcalıktır: LSAPI, PHP’yi çalıştırmanın en iyi yoludur.

 

 

 

 

Paylaşılan Kullanıcı Sınırı

Fozzy, sadece Dell’in en güçlü ekipmanlarını kullanırken; paylaşılan sunucularında ortalama 300 kullanıcıya izin verir. Paylaşılan sunucularında daha fazla kullanıcı barındıran firmalar performanstan ödün verir. Fozzy ise, performans şikayeti almamak ve buna mesai harcamamak için standartların dışında bir strateji uygular.

 

 

 

Otomatik Güvenlik Yaması

Fozzy’nin arkasında uzman bir güvenlik kadrosu var; kendi halinde gösterişsiz duran fozzy, datacenter.com ve servers.com ağları ile, büyük kuruluşlar için güvenlik desteği verir. Linux modüller de sıkı takip edilirken, sunucuya yapılacak saldırılar ve dosyalardaki virüsler tam zamanlı Patchman güvenlik yazılımı ile izleniyor.

 

 

 

Esnek ve Güçlü Bir Ekip

Fozzy’nin ekibi esnek ve samimidir. Yazılı olan kuralları esnetebilir ve plan dahilinde olmayan geliştirmelere çözüm bulabilir. Katı, bürokratik değildir; -suistimal edilmezse- son ödemesi geçen faturalarını erteleyebilir. İstediğin donanımı sipariş etmen bir bilete bakar: Fozzy’nin arkasında Servers.com ve Webzilla.com vardır…

 

 

 

Ücretsiz Deneme ve İade

Fozzy’nin performansından emin olmak için 7 gün boyunca hiçbir taahhüt ve bilgi vermeden kullanabilirsin. İstediğin zaman da, geri kalan süren için paranı 3 günde geri alabilirsin, yani kullandığın süreyi ödemiş olur ve kullanmadığın sürenin ödemesini hiçbir mücadele vermeden geri alabilirsin…  İyi bir seçim olacağından emin ol ve Buradan başla! Nasıl başlaman gerektiğini karıştırırsan bu URL’ye git: Ücretsiz WordPress Hosting

 

 

Kategori: Hosting

Görünüm

Sadece şu etiketi çalıştırabilirsin <code>